1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Налаштування програми
  5. Визначення структури підприємства

Визначення структури підприємства

Модуль призначений для реєстрації структури компанії у вигляді холдинга з переліком бізнес-одиниць і суб’єктів, що входять до складу бізнес-одиниць.


Приклад на малюнку:

Комунальне підприємство – головна компанія (Холдинг).

КП “Єдиний розрахунковий центр” – бізнес-одиниця компанії.

Дільниці №1-9 – структурні підрозділи бізнес-одиниці компанії.

Ознака Головна одиниця значить, що база даних встановлена на сервері управляючої компанії.

Ця ознака встановлюються адміністратором при першому налаштуванні і при наступних входах в програму доступна лише для перегляду.

Встановлення ознаки Головна одиниця, дозволяє корегувати в базі даних системні довідники і структуру підприємства, які будуть передані підлеглим бизнес-одиницям в сеансі експорту-імпорту даних.

В базах даних підлеглих бизнес-одиниць системні довідники і структуру підприємства редагувати буде заборонено.

Для внесення нової бізнес-одиниці компанії необхідно, зліва на формі, встановити курсор на назву самої компанії і натиснути кнопку Добавити в меню інструментів.

Для внесення нового структурного підрозділу бізнес-одиниці необхідно, зліва на формі, встановити курсор на назву бізнес-одиниці, до складу якої буде входити новий  підрозділ, і натиснути кнопку Добавити в меню інструментів.

У вікні редагування необхідно заповнити всі реквізити структурного підрозділу і, при необхідності, вказати малюнок – логотип бізнес-одиниці.

Вказані реквізити будуть відображатися у звітах і при друці документів.

Після реєстрації бізнес-одиниці (структурного підрозділу) необхідно зареєструвати інформацію щодо посадових осіб бізнес-одиниці (керівників, начальника фінансової служби або головного бухгалтера).

В вікні редагування необхідно зареєструвати всі реквізити керівника.

При необхідності у звітах друкувати кліше (скановану копію підпису) керівника, в розділі Кліше, необхідно вказати малюнок з кліше керівника.

Чи корисна ця сторінка? Так Ні

How can we help?