1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Налаштування інформаційної системи
  5. Параметри інформаційної системи
  6. Картотека користувачів VisualService

Картотека користувачів VisualService

Картотека організацій-користувачів VisualService містить інформацію щодо  компаній або організацій, яким надано права на використання програмного забезпечення VisualService.

Крім анкетних даних організацій, картотека містить інформацію щодо ліцензій на програмні модулі, які надано організаціям, і параметрів підключення до баз даних VisualService.

Перед початком інсталяції VisualService на комп’ютери користувачів, необхідно в параметрах інформаційної системи зареєструвати картку організації і інформацію щодо наданих даній організації ліцензій на програмні модулі.

Після запису в параметри інформаційної системи картки організації генерується ідентифікатор продукту – персональний код, який використовується для ідентифікації баз даних організації.

Після чого можна інсталювати VisualService на комп’ютери користувачів.

В процесі інсталяції VisualService  буде запропоновано вказати код ЕДРПОУ організації, з базами даних якої мають працювати користувачі програми.

Якщо організація з вказаним кодом ЕДРПОУ зареєстрована в параметрах інформаційної системи, то інсталяція продовжиться і в конфігураційний файл робочої станції буде записано ідентифікатор продукту вказаної організації.

Після запуску VisualService користувачі отримують доступ до баз даних даної організації.

Чи корисна ця сторінка? Так Ні 1

How can we help?