1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Контакт центр
  5. Контроль виконання робіт по зверненням (опитування)
  6. Фіксація результату контролю виконання робіт

Фіксація результату контролю виконання робіт

Зафіксувати результат виконання робіт по зверненню мешканця може:

  1. Сам мешканець, на сайті муніципальних оголошень.
  2. Служба автоматичного обдзвону TIS Callcenter AsterCalls Service на підставі завдань на перевірку (опитування) для служби обдзвону .
  3. Оператор контакт-центру на підставі завдань на перевірку (опитування) для операторів.
  4. Оператор контакт-центру безпосередньо з реєстру звернень (без генерації завдань на перевірку)

Для перегляду результатів виконання звернень, що зафіксували самі мешканці (заявники) встановить фільтр: Відобразити всі виконані завдання, Працівник – Мешканці (заявники) на WEB-порталі

Фіксація результату перевірки (опитування ) службою автоматичного обдзвону – виконується програмно.  В вікні Контроль виконання робіт можна подивитися результат перевірки (опитування) службою і, при потребі, відкоригувати.

Якщо служба автоматичного обдзвону не з’єдналася з абонентом або не отримала відповіді від абонента, то оператор контакт-центру може сам передзвонити заявнику (абоненту) і отримати результат перевірки (відповідь на опитування).

Для відображення завдань на перевірку (опитування) для служби автоматичного обдзвону встановить фільтр:  Відобразити виконані завдання для працівника – Служба обдзвону TIS Callcenter

Для фіксації результату контролю виконання робіт оператором контакт-центру встановіть фільтр:  Відобразити завдання, що очікують виконання для певного виконавця перевірок.

Відкрити вікно реєстрації результату перевірки (опитування)  (Клавіша зареєструвати результати перевірки (F4) )

Для реєстрації результату виконання робіт безпосередньо з реєстру звернень (без генерації завдань на перевірку), встановить курсор на роботу, що має статус Закрита і натисніть кнопку Підтвердження виконання роботи

В вікні реєстрації результатів виконання завдання, якщо одне завдання містить одночасно декілька перевірок (питань),  встановити курсор на потрібну перевірку (питання).

Встановити позначку на необхідному результаті і вказати коментар щодо результату перевірки  (відповіді на питання).

Чи корисна ця сторінка? Так Ні

How can we help?