1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Контакт центр
  5. Загальна характеристика підсистеми

Загальна характеристика підсистеми

Підсистема «Контакт-центр» призначена для автоматизації  обробки звернень мешканців та інформування мешканців по голосових каналах зв’язку.

Підсистема «Контакт-центр» інтегрована з порталом муніципальних оголошень і АТС Asterisk .

Звернення від мешканців населеного пункту, реєструються в VisualService з метою отримання інформації, щодо якості надання послуг комунальними підприємствами, аварійних ситуацій, потребі в ремонті комунального майна і об’єктів інфраструктури міста.

На підставі звернень мешканців, формуються завдання комунальним підприємствам на виконання аварійних робіт, ремонтів і інших робіт.

Завдання на виконання робіт комунальне підприємство отримує через портал муніципальних оголошень. (Див. Портал муніципальних оголошень)

Після завершення робіт, комунальне підприємство реєструє на порталі муніципальних оголошень  інформацію, щодо виконання робіт.

Для перевірки якості виконання комунальними підприємствами (підрядниками) робіт, що виконувались згідно звернень мешканців (заявників), в VisualService можна організувати контроль виконання робіт.

Перевірка якості виконання комунальними підприємствами (підрядниками) робіт виконується шляхом здійснення дзвінків мешканцям (заявникам), з проханням оцінити якість виконаних робіт. (Див. Контроль виконання робіт).

В разі коли заявник не підтверджує факт виконання робіт комунальним підприємством, або стверджує,  що якість виконання робіт низька – комунальному підприємству формується повторне завдання на виконання робіт або усунення недоліків виконання робіт.

Чи корисна ця сторінка? Так Ні 2

How can we help?