1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Адміністрування
  5. Зміна пароля

Зміна пароля

Пароль користувача є особливо важливим параметром. Простий пароль типу «1» або дата народження, або «123» не складе трудності для підглядання. Тому настійливо рекомендується встановлювати складний пароль не менше 8 знаків з великими та маленькими буквами і цифрами.

Початковий пароль задається адміністратором системи при створенні користувача.

Для зміни пароля існує два способи:

  1. Адміністратор може змінити пароль на вкладці Користувачі форми Адміністрування системи через контекстне меню або натисканням кнопки на панелі інструментів «Редагування (F4)»

При цьому зміна паролю не може залишитись непоміченою із сторони користувача.

  1. Користувач повинен змінити свій пароль після першого входу в систему та в подальшому з довільною частотою користуючись відповідною формою з меню. В формі необхідно ввести старий пароль, новий пароль та ще раз підтвердити новий пароль.

Пароль не може бути пустим. В інтересах користувача задавати пароль достатньої складності для уникнення його використання іншими та внесення даних від його імені.

Пароль зберігається в шифрованому вигляді в базі даних та перевіряється при вході в програму. У випадку невірного вводу паролю тричі програма завершує свою роботу.

Чи корисна ця сторінка? Так 1 Ні

How can we help?