1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Населення
  5. Реєстр мешканців
  6. Здійснення операцій реєстрації\зняття з реєстрації\перереєстрації мешканців
  7. Реєстрація місця проживання/перебування. Перереєстрація.

Реєстрація місця проживання/перебування. Перереєстрація.

Під час заповнення полів Прізвище, Ім’я, По батькові та Дата народження програма виконує пошук в реєстрі осіб, у яких вказано такі самі дані. Кількість знайдених осіб відображається в полі Знайдено в реєстрі.

Для автоматизації вводу даних, програма дозволяє переглянути інформацію щодо знайдених мешканців і скопіювати інформацію про мешканця в поля форми реєстрації.

Для перегляду знайдених мешканців натисніть кнопку Вибір з реєстру мешканців.

В формі вибору мешканця відображається таблиця зі знайденими в реєстрі мешканцями і інформація про всіх мешканців, що проживають за адресою реєстрації мешканця.

Знайдені мешканці можуть бути як зареєстровані з реєстрі, так і зняті з реєстрації. (Див стовпчики таблиці Дата реєстрації і Дата зняття з реєстрації.)

Встановить курсор на мешканця, реєстрація місця проживання/перебування зараз виконується, і натисніть кнопку Ок.

Інформація про мешканця буде скопійована в поля форми реєстрації. Попередня Адреса реєстрації буде скопійована в поле Адреса прибуття.

При реєстрації місця проживання/перебування, якщо з реєстру вибрано мешканця, який не знятий з реєстрації, то при запису змін буде виконана операція   Перереєстрації мешканця.

Тобто за попередньою адресою реєстрації мешканця буде згенеровано операція Зняття з реєстрації і після того буде створено запис щодо Реєстрації місця проживання/перебування за новою адресою.

 

В полях Документ на право проживання, Національність і Документ Ким виданий інформація відображається з відповідних довідників.

Якщо вказаний  в полі текст відсутній в довіднику, то програма запитає чи потрібно записати цей текст в довідник. Якщо користувач натисне Так – набраний в полі текст буде записано у відповідний довідник.

В полях Адреса реєстрації, Прибув з, Місце вибуття і Місце народження інформація відображається з адресного довідника. Для визначення адреси натисніть кнопку.

Для очистки раніше вказаних адрес Прибув з, Місце вибуття і Місце народження натисніть справа від адресного поля кнопку  .

Очистити всі поля форми реєстрації можна по натис ненню кнопки , що знаходиться справа від кнопки 

Чи корисна ця сторінка? Так Ні 1

How can we help?