1. Home
 2. Docs
 3. Керівництво користувача VisualService
 4. Контакт центр
 5. Контроль виконання робіт по зверненням (опитування)
 6. Види перевірок (опитувань)
 7. Реєстрації нового виду перевірок (опитувань) за допомогою служби автоматичного обдзвону (опитувань)

Реєстрації нового виду перевірок (опитувань) за допомогою служби автоматичного обдзвону (опитувань)

Перевірка  виконання робіт (опитування) працює наступним чином:

 • Служба автоматичного обдзвону виконує дзвінок мешканцю (заявнику).
 • Після з’єднання з абонентом програє звуковий файл. В якому записано прохання оцінити виконані роботи, озвучуються результати виконання роботи (запитання) і прохання натиснути цифрову клавішу на телефонному апараті, що відповідає потрібному результату виконання робіт.
 • Після отримання від абонента коду натиснутої цифрової клавіші служба програє завершальний звуковий файл і завершує сеанс зв’язку з абонентом (заявником) .

Для реєстрації даного виду перевірок (опитувань) встановить курсор на групу де встановлено ознаку Налаштування дзвінків.

Створить новий Вид перевірок (опитувань)

Заповніть поля Код, Назва виду опитувань (опитувань), Значення по  замовчуванню.

Група полів Налаштування дзвінків:

Кількість варіантів відповідей в звуковому файлі (при з’єднанні з абонентом) – Кількість варіантів відповідей, що озвучені в звуковому файлі, який програється при з’єднанні з абонентом.

Програвати звуковий файл при з’єднанні з абонентом – Встановить ознаку, якщо потрібно програти звуковий файл при з’єднанні з абонентом.

Програвати звуковий файл перед завершенням сеансу зв’язку з абонентом –  Встановить ознаку, якщо потрібно програти звуковий файл перед завершенням сеансу зв’язку з абонентом.

Після створення нового виду перевірок (опитувань), вкажіть варіанти результатів перевірок (опитувань)

Заповніть поля:

Результат виконання – назва результату виконання (запитання)

Статус завдання – статус завдання на перевірку (опитування), який буде встановлено в разі вибору даного варіанту відповіді.

Якщо при виконанні перевірки робіт згідно завдання, вказати результат перевірки зі статусом, у якого вказана ознака «Виконано», то завдання на перевірку вважається виконаним, а сама робота по зверненню споживача (заявника), що перевірялася, буде вважатися підтвердженою. (Див. Довідник статусів завдань, Фіксація результату контролю виконання робіт)

Клавіша телефону, яку натиснув абонент що відповідає результату виконання – на підставі коду цифрової клавіші служба автоматичного

обдзвону запише в базу даних відповідний результат виконання роботи (відповідь)

Після заповнення варіантів результатів перевірок (опитувань), завантажте на сервер Asterisk звукові файли, які потрібно програвати на протязі сеансу зв’язку з абонентом.

Етапи завантаження файлу на сервер:

Вкажить файл для завантаження

 1. Перевірте чи коректно він буде програватися на сервері Asterisk
 2. Завантажте на сервер Asterisk

Чи корисна ця сторінка? Так Ні

How can we help?