1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Контакт центр
  5. Контроль виконання робіт по зверненням (опитування)
  6. Генерація завдань на перевірку виконаних робіт

Генерація завдань на перевірку виконаних робіт

Після того як комунальне підприємство повідомить про завершення роботи згідно звернення мешканця (встановить статус роботи «Виконано»),  потрібно згенерувати документи-завдання на перевірку виконаної роботи. Завдання можуть бути згенеровані як для операторів контакт-центру, так і для служби автоматичного обдзвону TIS Callcenter AsterCalls Service.

В завданні вказується номер телефону, на який потрібно подзвонити, категорія робіт,

коментар заявника зі звернення, коментар організації що виконала роботи,  варіанти відповідей,  з яких мешканець (заявник) має вибрати вірний на його думку.

В якості номера телефону на який потрібно здійснити дзвінок, вказується номер телефону, який записаний в полі Телефон звернення (Див Реєстрація звернень) .

Завдання генеруються на перевірку робіт, які відносяться до категорії робіт виконання яких потрібно перевіряти.  Тобот встановлено параметр (Див. Довідник категорій робіт (питань))

Параметри генерації завдань на перевірку

Сформувати завдання на перевірку % робіт – вказується відсоток від всіх виконаних робіт за заданий період. Відсоток менший 100  потрібно вказати, якщо необхідно перевірити тільки частину виконаних робіт.

Дзвінки здійснювати на номери – будуть сформовані завдання, на перевірку виконаних робіт по зверненням, де номер телефону звернення відповідає умові даного параметру.

В групі полів Інформація, вказано статистичні дані, щодо кількості завдань на перевірку виконаних робіт.

При встановлені параметра Завдання операторам контакт-центру потрібно визначити перелік операторів, для яких буде сформовано завдання на перевірку робіт.

Загальну кількість згенерованих завдань, буде поділено порівну між вказаними операторами.

Чи корисна ця сторінка? Так 1 Ні

How can we help?