1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Контакт центр
  5. Звернення мешканців
  6. Реєстрація звернень

Реєстрація звернень

В вікні Реєстрація звернень, для реєстрації  нового звернення можна натисніть кнопку «Добавити нове звернення (Insert),  для редагування поточного звернення натисніть кнопку «Редагування звернення (F4)».

Якщо робоче місце оператора контакт-центру налаштовано для роботи з АТС Asterisk, вікно реєстрації нового звернення відкривається автоматично після того як оператор відповів на вхідний дзвінок. (Див. Налаштування робочого місця оператора контакт-центру для роботи з АТС Asterisk)

процесі реєстрації звернення, при спілкуванні з абонентом, оператору може бути потрібна інформація, що стосується вказаного будинку.

Для отримання інформації по будинку,  крім закладки Звернення, на формі є додаткові закладки з даними:

  • Архів звернень по будинку або квартирі
  • Муніципальні оголошення
  • Заплановані роботи і Баланс розрахунків (відображається тільки коли значення  системної характеристики 3.4.24 Інтерфейс форми реєстрації звернень – ’Колцентр’  встановлено «Так»).

При реєстрації нового звернення необхідно вказати наступні дані:

Населений пункт, Вулиця, Будинок, Корпус, Квартира – адреса об’єкту,  щодо якого стосується звернення. Це може бути будинок або квартира.

Район: Управитель – після вибору будинку, в цьому полі відображається район міста, в якому знаходиться будинок, і назва організації  – управителя будинку.

Заявник – Прізвище , ім’я, по-батькові особи або назва юридичної особи, що зателефонувала в контакт-центр.

Після вибору квартири, по замовчуванню, в це поле прописується П.І.Б. власника квартири, також особу можна вибрати серед зареєстрованих за даною адресою осіб, або вказати іншу особу, заповнивши П.І.Б. вручну.

Articles

Чи корисна ця сторінка? Так 2 Ні

How can we help?