1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Адміністрування
  5. Створення резервних копій бази даних

Створення резервних копій бази даних


Перед виконанням резервного копіювання бази даних необхідно налаштувати параметри створення резервної копії.
Після натиснення кнопки Виконати резервне копіювання, Sql-серверу надсилається команда на створення резервної копії бази даних, з вказаними параметрами.
SQl-сервер створює резервну копію бази даних і записує її в директорію, вказану в параметрі Шлях розміщення резервної копії.
Для зменшення розміру файлу резервної копії, можливо додатково стиснути файл, створивши його Rar-архів. Для цього в параметрах створення резервної копії необхідно вказати параметр Шлях розміщення rar-архіву, вказати шлях розміщення архіватора (Параметр Шлях до Exe-файлів (exf.exe та rar.exe)) і встановити галочку Створити rar-архів.
По завершенню створення резервної копії, програма cформує rar-архів файлу резервної копії у вказаній директорії. Після створення rar-архіву, файл резервної копії можна видалити.
Увага! Всі шляхи до директорій вказано зі сторони сервера. Тобто, букви дисків в назві шляху до директорії такі, під якими налаштовано локальні і мережеві диски безпосередньо на сервері.
Якщо задати параметри Видалити старі резервні копії з, то після створення нової резервної копії, програма видалить всі старі резервні копії файлів, що були створені у вказаному діапазоні дат і розмішені у вказаних директоріях.
Старі резервні копії файлів також можна вручну видалити з програми. Кнопка .
При натисненні кнопки Виконати переіндексацію баз даних, програма надішле серверу команду на перебудову всіх індексів бази даних і поновлення статистики. Це дозволяє, в багатьох випадках, прискорити виконання sql-запитів на сервері.

Чи корисна ця сторінка? Так 2 Ні

How can we help?