1. Home
  2. Docs
  3. Керівництво користувача VisualService
  4. Підрядники
  5. Каталог підрядників

Каталог підрядників

Форма «Каталог підрядників» призначена:

а) для складання переліку виконавців робіт, які будуть доступні при формуванні договорів надання послуг та як виконавці робіт в модулі «Контакт центр». Договори з підрядниками є підставою для проведення нарахування населенню та юридичним споживачам.

б) для формування переліку послуг, що може надавати підрядник на певних територіях, які об’єднані в пункти розподілу послуг (котельні або комунальні округи).

Внесення нового підрядника будується на виборі раніше занесеної в модулі «Юридичні особи, договори та ліміти» юридичної особи.

Потрібно вказати тип організації з довідника (Комунальні ЖЕО, Приватні ЖЕО, ЖБК, Профільні підприємства і т.д.).

Відмітка «Наявна для всіх робіт по зверненнях контакт-центру» відповідає за постійну можливість вибору підрядника при створенні заявки на виконання робіт не залежно від наявності в нього договору на дану послугу на території де проживає споживач. В іншому випадку в модулі «Звернення та WEB» такий підрядник буде відображатись при створенні нової заявки лише якщо будинок споживача входить у договір з підрядником та категорія питання пов’язана з послугою договору.

Відмітка «Наше підприємство» відповідає за те, що в модулі «Контакт-центр» при виборі свого підприємства надається можливість вказати працівника відповідального за виконання роботи. Також ця відмітка запобігає формування актів виконаних робіт підрядником якщо виконавцем робіт виступає своя організація.

При редагуванні переліку послуг що може надавати підрядник існує можливість відмітити декілька послуг та декілька пунктів розподілу послуг.

Чи корисна ця сторінка? Так Ні

How can we help?